Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Обласний літературний конкурс «Туризм – це спосіб життя»

Обласний літературний конкурс «Туризм – це спосіб життя»

Обласний літературний конкурс «Туризм – це спосіб життя»

Хмельницькому обласному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді виповнилося 70 років.

У рамках відзначення ювілейної дати, з метою популяризації і подальшого розвитку туризму і краєзнавства як засобу національно-патріотичного та громадянського виховання учнівської молоді, узагальнення історії розвитку дитячо-юнацького туристсько-краєзнавчого руху на Хмельниччині та активізації туристсько-краєзнавчої діяльності в закладах освіти області, Хмельницьким ОЦТКУМ було проведено обласні конкурси: фотоконкурс «Туризм нас єднає», літературний конкурс «Туризм – це спосіб життя» та конкурс на кращу презентацію/відеоролик «70 років з туризмом і краєзнавством». Від навчальних та позашкільних закладів області надійшло – 19 презентацій/відеороликів, 64 фотографії та понад 30 літературних творів.

Учнівська молодь з Ізяславщини також взяла участь у даному конкурсі.

Підсумки конкурсу підводились на обласній святковій краєзнавчій конференції, присвяченій ювілею, яка відбулася 12 грудня в залі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.

В організації і проведенні обласної краєзнавчої конференції брали участь: Департамент освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва.

Приємною звісткою про здобуття призових місць стало для учасників конкурсу з Ізяславщини:

І місцеу молодшій віковій групі у номінації «Поезія» (вірш «Мандруємо разом») обласного літературного конкурсу «Туризм – це спосіб життя» здобула Дрозд Тетяна, учениця 4 класу Борисівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. — дитячий садок».

І місце усередній віковій групі у номінації «Гумор» («Затятим туристам присвячую…») – отримала Ткачук Катерина, учениця 8 класу Борисівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. — дитячий садок».

ІІІ місцеобласного конкурсу презентацій «70 років з туризмом і краєзнавством» у номінації «Чому ми любимо займатись туризмом ...» посів Личик Роман, учень 10 класу Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Усі вони були нагороджені відзнаками.

Церемонію нагородження прикрашали своїми яскравими талановитими виступами вихованці Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.

Крім того присутні на урочистому дійстві мали можливість оглянути фотовиставку «Дитячо-юнацький туризм і краєзнавство на Хмельниччині», переглянути кращі конкурсні презентації та відеоролики.

У залі панувала доброзичлива атмосфера, усі учасники та гості отримали позитивні емоції, яскраві враження від заходу.

За матеріалами Хмельницького ОЦТКУМ

83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.