Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Обговорювались перспективи створення сімейних ферм

Обговорювались перспективи створення сімейних ферм

Нещодавно відбулась робоча зустріч із керівниками органів місцевого самоврядування району осіб з представником ТОВ «Укрмілкінвест» Чернієнком С.В. і представником дорадчої служби кооперативу «Агроаргумент» Березюк О.Г. Також участь у даному зібранні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко та працівники відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

ТОВ «Укрмілкінвест» має намір реалізувати на Ізяславщині успішний львівський досвід створення сімейних ферм, що спеціалізуються на виробництві молока, із залученням власних коштів та коштів канадського уряду.

Представник агрокомпанії озвучив алгоритм відкриття сімейних молочних ферм в районі. Також виступаючий зауважив, що перспективи розвитку таких ферм на Ізяславщині хороші, оскільки Ізяславщина являється аграрним районом. Реалізація даного проекту сприятиме розвитку молочного скотарства, збільшенню обсягів виробництва молока. Окрім того, це сприятиме зростанню доходів власників особистих селянських господарств та створенню нових робочих місць в сільській місцевості та вирішенню інших гострих соціальних проблем.

За словами представника ТОВ «Укрмілкінвест» за фінансового сприяння даної компанії потенційні сімейні ферми отримують допомогу у фінансуванні на будівництво ферми, придбання необхідного сучасного обладнання, консультативний супровід.

Окремим важливим для реалізації проекту питанням є забезпечення сімейних ферм високопродуктивними коровами, яких на вільному ринку придбати складно та дорого. Тож інвестори для сімейних молочних ферм надають можливість придбати у них дуже високопродуктивне поголів'я худоби. Воно має статус племінного репродуктора. Такі корови дають високі надої молока і високий вихід телят.

Важливе питання для будь-якого виробничого бізнесу – реалізація продукції. У цьому для сімейних молочних ферм у межах проекту передбачене суттєве сприяння. За умовами реалізації проекту сімейних молочних ферм, ТОВ «Укрмілкінвест» гарантує своїм партнерам збут молока на більш вигідних умовах, аніж зараз отримують селяни від молокозаводів, якщо будуть дотримані параметри якості молока.

Також компанія проводить ознайомлення на практиці з особливостями ведення успішного тваринництва на прикладі вже існуючих сімейних ферм.

У ході зустрічі було озвучені умови безповоротної допомоги в розмірі 40 тис. грн… на даний проект, умови виділення інвестицій в розмірі 310 тис.грн. на одну сімейну ферму. Так, звісно, це клопітка праця, протечерез 2,5 роки в середньому затрати окупляться.

Крім того на Ізяславщині в серпні поточного року очікується відкриття кількох перших сімейних молочних ферм.

На завершення свого виступу виступаючий зазначив: «Це хороший проект, який допомагає відродити українські села. Важливо, щоб селяни розуміли, що добре заробляти можна не лише важкою працею за кордоном. Насправді за великого бажання можна зробити життя щасливим у своє­му рідному селі».

Усі бажаючі мали нагоду поставити представникам компанії запитання, які їх цікавили, та отримати чіткі обґрунтовані відповіді на них.

У разі зацікавленості реалізації даного проекту, за додатковою інформацією рекомендовано звертатись до відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.


За матеріалами відділу агропромислового

розвитку райдержадміністрації

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.