Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Обговорили проєкт закону про внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади

Обговорили проєкт закону про внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади

28 грудня 2019 року Президент України Володимир Зеленський направив до Верховної Ради новий законопроект про внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади. Це доопрацьований текст законопроекту, поданого 13 грудня, та обговорення якого продовжується в Україні. 20 лютого до дискусії мала можливість долучитися і наша область.

Жваве обговорення окремих позицій законопроекту пройшло у режимі відеозв'язку. Свою думку мали можливість висловити голови райдержадміністрацій, міські голови та голови об'єднаних територіальних громад Хмельниччини, а також представники громадськості та місцевих ЗМІ. У районній студії в обговоренні взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, Плужненський сільський голова Плужненської ОТГ Віктор Максимчук.

«Цей законопроект є завершальним етапом реформи децентралізації. Всі ви добре знаєте його зміст, адже запропоновані у ньому зміни викликали значний суспільний резонанс. Є багато зауважень і заперечень щодо його змісту та окремих положень. Власне, саме тому ми сьогодні долучаємося до обговорення, – наголосив радник голови Хмельницької облдержадміністрації Олексій Лисюк – Хмельницька область як локомотив децентралізації — основні її етапи пройшла на практиці, має багатий досвід та власні напрацювання. Тепер є необхідність закріпити функції державного управління та місцевого самоврядування на законодавчому рівні. Сьогодні ми хочемо почути ваші питання, зауваження та пропозиції, почути проблематику, яку на вашу думку, треба врахувати у цьому нормативному акті.»

Усі учасники обговорення мали можливість висловили своє бачення змін до законопроєкту та обговорили необхідність подальшого доопрацювання інших законодавчих актів, що регулюють питання, які стосуються децентралізації.

Заслухавши думку учасників, зважаючи на аргументованість зауважень та пропозицій, Роман Примуш запропонував їм в найкоротший час надати свої пропозиції до облдержадміністрації для узагальнення та направлення до відповідного комітету Верховної Ради України.

На основі матеріалів Хмельницької облдержадміністарції

120
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.