Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Обговорили проблему всихання соснових насаджень

Обговорили проблему всихання соснових насаджень

Обговорили проблему всихання соснових насаджень

Минулого тижня делегація від Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, до складу якої увійшли: Самсонов В.В. – начальник відділу лісового та мисливського господарства Хмельницького ОУЛМГ, Сапожнік В.В. – директор ДП «Славутське лісове господарство», Сасюк А.В. – директор НПП «Мале Полісся», взяла участь у виїзній нараді Державного агентства лісових ресурсів з метою обговорення причин та наслідків масового всихання соснових насаджень на Поліссі та необхідності здійснення в них санітарно-оздоровчих заходів.

Нарада відбулася на базі Сарненського та Клесівського лісгоспів Рівненського ОУЛМГ під керівництвом заступника голови Держлісагентства України Володимира Бондаря. У нараді взяли участь заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко, начальники та головні лісничі управлінь Волинської, Житомирської, Київської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької областей, науковці, лісопатологи, представники громадських організацій, журналісти. Долучилися до дискусійного обговорення лісівники та науковці з Республіки Білорусь, делегацію яких очолив начальник управління лісового господарства Міністерства лісового господарства РБ Микола Юревич.

Основними питаннями, що піднімалися на засіданні, були причини та наслідки масового всихання соснових насаджень в Україні, необхідність здійснення у них санітарно-оздоровчих заходів, внесення змін до Санітарних правил в Україні і при цьому – співпраця з громадськістю.

У підсумку наради було вирішено найближчим часом створити робочу групу за участю науковців, лісівників, лісозахисних підприємств, громадських екологічних організацій. Працюватимуть фахівці над удосконаленням нормативних актів і методичних рекомендацій для попередження проблеми масового всихання лісових насаджень.

Наслідки стрімкого всихання соснових лісів не можуть не турбувати місцеві громади. Тож було вирішено, що учасники наради звертатимуться до обласних рад, які, у свою чергу, мають ініціювати звернення до Верховної ради та Кабінету Міністрів України щодо внесення необхідних змін до Закону України «Про тваринний світ» та Санітарних правил в лісах України.

За матеріалами НПП «Мале Полісся»

72
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.