Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Обговорили формування бюджету району на 2018 рік

Обговорили формування бюджету району на 2018 рік

Обговорили формування бюджету району на 2018 рік

07 грудня поточного року Верховна Рада України схвалила підготовлений Урядом проект Державного бюджету на 2018 рік, а, згідно з ч.2 ст. 77 Бюджетного кодексу України, всі місцеві бюджети затверджуються рішенням відповідної місцевої ради до 25 грудня (включно) року, що передує плановому. Тож в Ізяславському районі розпочалась активна робота щодо формування районного бюджету на 2018 рік.

З метою належного формування бюджету та направлення його на вирішення першочергових заходів цільових районних Програм, 15 грудня відбулась тематична нарада.

У зібранні взяли участь керівники бюджетних установ та головні бухгалтери, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, зокрема голова районної ради Сергій Шлегель.

Про основні підходи та особливості формування бюджету 2018 року учасникам наради детально розповів начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель.

У першу чергу присутніх поінформовано, що при складанні проекту районного бюджету на наступний рік буде враховуватись у першочерговому порядкупотреба в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків на електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами.

Також було приділено увагу основним показникам формування видаткової частини районного бюджету, спрямованої на утримання бюджетної сфери у 2018 році в розрізі галузей, особливо освітньої, медичної, соціальної сфер. Зокрема було озвучено і про трансферти, доведені Ізяславському районному бюджету.

Крім того Сергій Журавель зауважив на основних моментах та проблемах, які можуть виникнути при формуванні бюджету, дав відповіді на актуальні запитання.

Загалом, нарада була тривалою у часі, присутнім учасникам вдалось обговорити низку питань та дійти спільного висновку, що процес формування районного бюджету має бути більш ефективним, а кошторис району – реальним.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

63
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.