Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Обговорено питання проведення районного етапу фестивалю народного мистецтва

Обговорено питання проведення районного етапу  фестивалю народного мистецтва

Обговорено питання проведення районного етапу фестивалю народного мистецтва, приуроченого 25-й річниці незалежності України

На нараді, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко із керівниками ряду закладів культури району, було обговорено питання проведення районного етапу обласного фестивалю народного мистецтва, приуроченого 25-й річниці незалежності України.

Фестиваль проводиться з метою демонстрації основних досягнень в галузі культури і мистецтва за роки незалежності країни та сприяння розвитку і популяризації національних культурних традицій українців та інших національностей, що проживають на території Хмельниччини та району. Він сприятиме зближенню, взаємному збагаченню, спадковості та безперервності традицій між поколіннями.

У ході фестивалю буде проведено конкурс на кращий витвір образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. У результаті конкурсного відбору буде обрано один художній твір, який презентує район і відображатиме характерні особливості історичного розвитку, географічного розташування, місцеві традиції.

Також заплановано провестиряд кущових фестивалів із залученням до їх проведення закладів культури територіальних громад району.

В.Кучерук


194
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.