Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Обговорено нагальні питання районного спорткомплексу

Обговорено нагальні питання районного спорткомплексу

Обговорено нагальні питання районного спорткомплексу

Активний спосіб життя і спортивні заняття сприяють вихованню здорової та сильної молоді із загартованим духом, витримкою і лідерськими задатками. Ці якості знадобляться кожному із підлітків у дорослому житті, коли доведеться вже самостійно будувати своє майбутнє і приймати серйозні рішення.

Райдержадміністрація займає активну позицію щодо підтримки спорту в районі та залучення молоді до фізкультурно-масової роботи – це гідна альтернатива в організації здорового дозвілля юнацтва.

Цими днями заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко зустрівся із директором Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи.

Метою зустрічі було вивчення стану справ, ознайомлення із матеріально-технічною базою, організацією навчально-тренувального процесу спортивного комплексу. Адже цей заклад являється одним із основних баз підготовки спортсменів, так як матеріальне забезпечення тут на гідному рівні, є усе необхідне для якісних тренувань, що дає чудову змогу підліткам з усього району реалізовувати свій фізичний потенціал, досягати перших значимих результатів у спорті.

Посадовець зазначив, що хоч фізична культура і спорт на Ізяславщині розвиваються належним чином, але необхідно зробити цей спорткомплекс ще продуктивнішим, більше уваги приділити впровадженню інноваційних напрямків організації змістовного дозвілля дітей. «Наше завдання – реалізувати можливість отримання дітьми району всебічного розвитку» — як зауважив заступник голови райдержадміністрації.

У ході спілкування керівник спорткомплексу, у свою чергу, розповів про ряд нагальних питань, які накопичилися за роки діяльності закладу.

За результатами зустрічі Володимир Левченко визначив коло проблем, які існують у позашкільному закладі, та намітив шляхи їх вирішення.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації89
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.