Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Обговорення актуальних питань – крок до їх вирішення

Обговорення актуальних питань – крок до їх вирішення

Обговорення актуальних питань – крок до їх вирішення

27 квітня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів очільник державної установи Борис Яцков. На засіданні були присутні керівники районної, міської та сільських рад, структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Під час колегії були обговорені питання, які на рівні району надзвичайно актуальні.

Засідання розпочалось із підведення підсумків щодо виконання районного бюджету за І квартал 2017 року. Із цим питанням виступив начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель, поінформувавши присутніх, що за аналізуючий період до загального фонду районного бюджету за рахунок усіх джерел надійшло доходів в сумі 108 516 048 грн., при плані 106 211 615 грн., що становить 102,2 % до затвердженого плану. Порівняно з минулим роком надходженнязросли на 80,9 % або 48 534 679 грн. Видаткова частина загального фонду районного бюджету за І квартал 2017 року виконана в обсязі105 844 165 грн., що становить 92,4 % до призначень звітного періоду(114 491 236) та 32,4 % до уточнених річних призначень. Порівняно з відповідним періодом минулого року видаткизрослина80,9% (47322,1 тис.грн.).

За результатами доповіді члени колегії схвалили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року та прийняли відповідні рішення щодо вжиття вичерпних заходів з попередження виникнення ризиків несвоєчасної виплати заробітної плати та несвоєчасних розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, про забезпечення виконання плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів району та економного і ефективного використання бюджетних коштів тощо.

Детальнийаналіз проведеної роботи по соціальному захисту громадян України, які переміщуються з тимчасово-окупованої територіїта районів проведення антитерористичної операції, представив загалу начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олег Ткаченко.

Значну увагу під час наради було приділено питанню профілактики пожеж в природних екосистемах Ізяславського району, із яким ознайомили присутніх Юрій Савлук – головний спеціаліст сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної державної адміністрації та Віктор Матвійчук Леонідович — начальник Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області. Як наголошувалось, питання запобігання та оперативного реагування на пожежі в екосистемах є пріоритетним та знаходиться на особливому контролі. Доповідачі поінформувалипро заходи, які вживаються з метою забезпечення готовності відповідних служб до оперативного реагування на виникнення пожеж у природних екосистемах Ізяславщини, а також про особливості взаємодії та реагування на пожежі в екосистемах району.

За підсумками роботи колегії по обговорених питаннях прийняті відповідні проекти розпоряджень.

За матеріалами сектору організаційно-

кадрової роботи апарату райдержадміністрації

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.