Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Обережно боєприпаси»

«Обережно боєприпаси»

На території міста Ізяслав та Ізяславщини й надалі продовжують мати місце випадки виявлення вибухонебезпечних предметів — боєприпасів часів Другої світової війни.

Шановні громадяни, пам'ятайте: брати вибухонебезпечний предмет до рук, переносити його, кидати у вогонь, розбирати тощо — смертельно небезпечно для вас та оточуючих! Навіть найбільш уразливі частини боєприпасів (підривачі, детонатори) десятки років за будь-яких умов зберігання не втрачають своєї смертоносної сили. Час та неналежні умови зберігання не впливають на вибухівку й запали. Не варто намагатись самому розібратися зі знайденим підозрілим предметом. У деяких боєприпасах для ускладнення їхнього зняття та знешкодження, крім традиційних підривачів, додатково встановлюються різноманітні «сюрпризи», із якими і досвідченим саперам, навіть застосовуючи спеціальне спорядження, нелегко (а інколи й неможливо) впоратися.

Якщо ви виявили вибухонебезпечний або невідомий (підозрілий) предмет, необхідно:

-позначити місцезнаходження вибухонебезпечного (або просто підозрілого) предмета, огородити його;

-встановити добре видимий орієнтир, за можливості вивісити прапорці червоного кольору й виставити охорону;

-негайно повідомити про знахідку до Ізяславського відділення поліції за телефонами 102 або 4-12-16, де чітко вказати місцезнаходження небезпечного предмета, свою адресу та телефон для можливості отримання піротехніками необхідної додаткової інформації.


За матеріалами Ізяславського відділення поліції

Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

85
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.