Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Новий тариф на електроенергію: хто платитиме менше

Новий тариф на електроенергію: хто платитиме менше

Уряд вирішив знизити вартість електроенергії для частини українців.

11 серпня, Кабмін прийняв новий тариф на електроенергію для побутових споживачів. Його знизили до 1 гривні 44 копійок. Така ціна діятиме лише для домогосподарств, які витрачають менше як 250 кіловат-годин. Однак навіть вони ще впродовж кількох місяців мусять сплачувати за нинішнім тарифом, адже урядові новації набудуть чинності у жовтні.

На засіданні уряду міністр енергетики Герман Галущенко розповів, що новий тариф почне діяти з 1 жовтня цього року. Він буде нижчим для населення, яке в місяць споживає менше за 250 кіловат-годин. Для них він становитиме — 1 гривню 44 копійки за кіловат. Натомість для тих, хто використовує понад 250 кіловат-годин, ціна становитиме нинішні 1 гривню 68 копійок.

«Тариф буде зменшено для абсолютної більшості населення, адже до 250 кіловатів споживає 80 відтоків домогосподарств країни. Він почне діяти з 1 жовтня, адже усім гравцям ринку електроенергії потрібен час, щоб підготуватися до нових умов», — пояснив Герман Галущенко.

Відтак до 1 жовтня усі побутові споживачі мають сплачувати за електроенергію за нинішнім тарифом, який становить 1 гривню 68 копійок.

На час написання матеріалу остаточного тексту цієї урядової постанови на сайті Кабміну ще не було опубліковано.

Сайт "Є"

115
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.