Стоматологія
Друк на футболках і чашках

"Новий реанімобіль допоможе медикам Ізяславщини врятувати не одне життя"

"Новий реанімобіль допоможе медикам Ізяславщини врятувати не одне життя"

«Новий реанімобіль допоможе медикам Ізяславщини врятувати не одне життя» — голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук

Екстерна медична допомога – це передусім, кваліфіковані медики, які у будь-яку хвилину дня чи ночі повинні бути готовими надати медичну допомогу. Забезпеченість та доступністьякісних медичних послуг населення — основне завдання, яке лежить в основі здійснення медичної реформи в Україні. Основним акцентом реформи є не лише забезпечення закладів охорони кваліфікованими кадрами, а й забезпечення самих медичних працівників сучасним устаткуванням та технікою.

Днями для потреб Ізяславської центральної районної лікарні було придбано за кошти районного бюджетуновий спеціалізований автомобіль «Автоснаб» АCDT-04 Citroen Jumper меддопомога-В вартістю 1 млн. 200 тис. грн.

11 травня сертифікат, медичний транспортний засіб та ключі до нього для заступника головного лікаря Ізяславської центральної районної лікарні Світлани Кущук було вручено головою Хмельницької обласної державної адміністрації Олександром Корнійчуком та головою Ізяславської районної державної адміністрації Борисом Яцковим.

Звертаючись до присутніх на святковій церемонії працівників закладу охорони здоров'я, Олександр Корнійчук наголосив, що завдання медичної реформи в Україні є створення потужної системи охорони здоров'я світового рівня. «Запровадження програми медичних гарантій в Україні допоможе покращити стан здоров'я населення, захистити пацієнтів від катастрофічних витрат на охорону здоров'я, забезпечити справедливий розподіл ресурсів, зробити систему охорони здоров'я більш прозорою, а також сконцентрувати ресурси на найбільш результативних та необхідних послугах», — зазначив у своєму виступі керівник області.

У свою чергу, заступник головного лікаря Ізяславської центральної район6ної лікарні Світлана Кущук подякувала О.Корнійчуку та Б.Яцкову за здійснені заходи із розвитку медичного закладу. «Якщо виникатиме екстерна, складна медична ситуація, то ми здійснюватимемо виїзд у будь-який куточок Ізяславщини із усім необхідним для надання невідкладної допомоги. Аналога такого реанімобіля у нас ще не було. Завдяки обладнанню, що тут встановлене, ми зможемо проводити реанімаційні заходи у дорозі до лікарні», С.Кущук.

«Екстрена медична допомога – це, передусім, кваліфіковані медики, які у будь-яку хвилину дня чи ночі повинні бути готовими надати медичну допомогу. Для їхньої оперативної роботи, районна влада зі свого боку, робить все можливе, щоб забезпечити медикам відповідні умови роботи», — сказав голова райдержадміністрації Борис Яцков.

О.Корнійчук та Б.Яцков оглянули приміщення поліклініки Ізяславської центральної районної лікарні, яке було відкрито рік тому після реконструкції, де ознайомились із умовами роботи медичних працівників. Зокрема вони відвідали рентген-кабінет, клінічну лабораторію, приміщення денного стаціонару.

Також О.Корнійчук відвідав Ізяславську міську амбулаторію №2 Ізяславського районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Спілкуючись тут із лікарями та відвідувачами, Олександр Корнійчук зазначив, що приємно бачити, що мешканці району усвідомлюють необхідність змін у галузі охорони здоров'я та долучаються до всеукраїнської кампанії «Обери свого лікаря». «Маємо докласти усіх зусиль, щоб підтримати реформу медицини, зокрема, на цьому етапі надати усім без винятку мешканцям Хмельниччини можливість обрати свого лікаря,» – додав Олександр Олександрович.

Також Олександр Корнійчук та Борис Яцков оглянули реанімаційне та хірургічне відділення Ізяславської центральної районної лікарні.

Серед питань, які піднімались під час зустрічі із працівниками закладу, було забезпечення лікарів житлом, що дасть змогу залучити молоді кадри. Для цього голова районної державної адміністрації Борис Яцков озвучивпропозицію голові обласної державної адміністрації Олександру Корнійчуку переобладнати «довгобуд» палатного корпусу під квартири, що допоможеодночасно вирішити проблему надання житла молодим кадрам і раціонально використати кошти.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

103
RSS
Гость
18:19
Дуже щедро, з бюджету, а розкрали з того ж таки бюджету мабуть 50таких реанімобілів, на одних ремонтах доріг по городу які списання, а де дороги??? Пів року з бюджетом а ще ямки не закидали жодної, стидомирники, головне фотки в інтернет, прославився!
Гость
18:20
Ну добре — автомобіль придбанний за кошти районного бюджету… А яким боком тут «товаріщ» з Хмельницького?
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.