Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Новорічно-різдвяні вихідні: скільки відпочиватимемо у січні

Новорічно-різдвяні вихідні: скільки відпочиватимемо у січні

Українці матимуть два довгі вікенди у перший місяць нового року.

Новорічно-різдвяний період у багатьох асоціюється із затишними зустрічами у родинному колі, веселим спілкуванням з друзями та очікуваним відпочинком. А щоб зручно спланувати зимові святкування, варто ознайомитися з переліком офіційних неробочих днів у січні 2021 року.

У перший місяць 2021 року українці матимуть 12 вихідних. Цього разу 1 січня припадає на п’ятницю, тож на Новий рік відпочиватимемо три дні поспіль – з 1 по 3 січня.

Різдво за юліанським календарем, яке відзначають 7 січня, у 2021 році припадає на четвер. Цього дня українці теж матимуть додатковий вихідний, а середа, 6 січня, матиме скорочений робочий день на годину. Крім того, щоб продовжити вихідні, не робочою буде й п’ятниця, 8 січня.

У Кабінеті міністрів рекомендували роботодавцям перенести робочий день з 8 січня, на суботу, 16 січня. Таким чином на Різдво буде чотири вихідних поспіль: з 7 по 10 січня.

Нагадаємо, щоб не допустити розгортання нової хвилі захворюваності на коронавірус, за рішенням Кабміну, з 8 січня по 24 січня в Україні діятиме жорсткий карантин.

Сайт "Є"

103
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.