Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Новорічнііграшки в музеї

Новорічнііграшки в музеї

Новорічнііграшки в музеї

Традиція прикрашати ялинку до Нового року з'явилася досить давно і передавалась з покоління в покоління не одне століття. Ялинка займала особливе місце, оскільки наші пращури вважали, що вона користується особливими привілеями у сонця, яке дозволяє їй завжди бути зеленою.

В давнину на ялинці можна було побачити розмальовану яєчну шкаралупу, яблука, горіхи, загорнуті в кольоровий папір, золоті нитки, намисто, фігурки з тіста і свічки. Першііграшкизі скла з'явилися в середині ХІХ ст. Вони, в основному, були з радянською символікою, у вигляді кукурудзяних качанів, ягід, космонавтів, ракет, героїв улюблених казок.Популярними були іграшки, зроблені своїми руками.

Напередодні новорічно-різдвяних свят в Ізяславському районному історико-краєзнавчому музеї відкрилась виставка новорічних прикрасрадянського періоду.

Цьогорічмузей продовжує поповнювати фонди колишніми іграшками та вітальними листівками, тому протягом новорічних свят триватимете акція «Подаруй музею іграшку». Кожен може долучитися та поповнити експозицію унікальними та цінними для історії експонатами.

За матеріалами Ізяславського історико-краєзнавчого музею

56
RSS
Гость
10:42
А РУШНИК, ЩО ПІД ЯЛИНОЧКОЮ ВИШИТИЙ МНОЮ ,,,,
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.