Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Новорічні свята наближаються: час подумати про ялинки

​Новорічні свята наближаються: час подумати про ялинки

Зовсім небагато часу залишається до настання новорічних свят і лісівники Державного підприємства «Ізяславське лісове господарство» пропонують придбати жителям Ізяславщини новорічні ялинки та сосни, вирощені для цього на спеціальних новорічних плантаціях по лісництвах нашого підприємства під час проведення ярмарків, що будуть тривати в м.Ізяславі з 19 по 31 грудня.

Цього року лісівники планують повністю забезпечити потреби жителів міста та району у новорічних ялинках (соснах).

Ізяславчани зможуть придбати лісові красуні біля центральної садиби лісгоспу у торгівельному павільйоні «Лісовичок» на території контор Михельського, Лютарського, Плужнянського, Кунівського лісництв та на площі біля Ізяславського відділення поліції.

Роздрібні ціни новорічні дерева у 2019 р.

Висотою до 1 м – 55 грн.,

від 1,1 м до 1,5 м – 70 грн.,

від 1,6 м до 2.0 м – 90 грн.,

від 2,1 м до 2,5 м – 110 грн.,

від 2,6 м до 4,0 м – 175 грн.

Також можливі гуртові закупівлі новорічних дерев.

Незалежно від місця, де купуватимуться ялинки, необхідно звертати увагу на наявність спеціального чіпу з номером, адже саме це – ознака легальності заготовленого дерева та гарантія того, що покупець не буде оштрафований. Реалізація ялинок з використанням електронного обліку деревини знижує рівень браконьєрського вирубування та унеможливлює потрапляння до осель громадян ялинок з радіаційної Чорнобильської зони. Чіп містить спеціальний штрих-код, який зафіксовано в єдиному державному реєстрі. Зняти чіп без пошкодження неможливо. До того ж, будь-який працівник поліції або інших правоохоронних органів зможе легко перевірити законність придбання хвойних красунь з лісових плантацій.

Спільно з працівниками поліції та екологічної інспекції, лісівники здійснюють цілодобові рейди у хвойних масивах, створені тимчасові пости на дорогах, в населених пунктах для перевірки документів на право перевезення та продажу ялинок.

Законно придбати ялинку дешевше, ніж добути її, самовільно зрубавши у лісі. Відповідно до Законодавства України за незаконне вирубування шпилькових дерев передбачено накладання штрафних санкції в сумі від 255 до 510 грн.

Крім цього, на базі ДП «Ізяславський лісгосп» у передноворічний період діють телефони «гарячої лінії» (03852) 4-20-90, 4-20-96 за яким можна повідомити про випадки незаконних рубань хвойних дерев, а також дізнатися деталі щодо придбання новорічних дерев.

За матеріалами ДП «Ізяславське лісове господарство»

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.