Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Новоприйняті працівники виправних колоній міста Ізяслав склали Присягу

Новоприйняті працівники виправних колоній міста Ізяслав склали Присягу

Новоприйняті працівники виправних колоній міста Ізяслав склали Присягу

на вірність народу України

(ФОТО тут)

Напередодні відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва, 13 жовтня в Ізяславській замковій виправній колонії (№58) та в Ізяславській виправній колонії у Хмельницькій області (№31) відбулась знакова подія — церемонія прийняття новоприйнятими працівникамиДержавної пенітенціарної служби України Присяги на вірність українському народові. Церемонія складання Присяги проходила в урочистій обстановці за участю персоналу установи, гостей закладу, рідних та близьких.

У святковому заході в Ізяславській замковій виправній колонії (№58) взяли участь перший заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник Ізяславського міського головиВіталій Андрійчук. У відповідному заході в Ізяславській виправній колонії у Хмельницькій області (№31) взяв участь завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Віктор Кучерук. У вітальному слові гості урочистих зборів побажали персоналу виправних колоній та новоприйнятим співробітникам здоров'я, здійснення творчих задумів, високого професіоналізму, відданостінелегкій справі.

В обох виправних колоніях новоприйнятих працівників благословив на проходження служби благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук.

Під час церемонії складання Присяги свої колективи із Днем захисника України та Днем українського козацтва привітали відповідно начальник Замкової виправної колонії (№58), полковник внутрішньої служби Олександр Новосядлов та заступник начальника Ізяславської виправної колонії (№31), підполковник внутрішньої служби Вадим Семенчук.Звертаючись до колег, вони зазначили, що працівники державної пенітенціарної служби України, захисники прав людини та держави завжди повинні залишатися відданими Батьківщині, неухильно дотримуватися Конституції України та чинного законодавства, сумлінно, з високою відповідальністю виконувати службові обов'язки, вимоги статутів та наказів, бути гуманним та чесним.

З нагоди Дня захисника України групі працівників виправних закладів було врученограмоти та подяки. Окремим працівникам було присвоєно чергові спеціальні звання і вручено нові погони.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

160
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.