Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Нові управління, відділи, відділення та сектори: як реформували поліцію на Хмельниччині

Нові управління, відділи, відділення та сектори: як реформували поліцію на Хмельниччині

В області створенно три райуправління.

Через реформування територіально-адміністративного устрою у Хмельницькій області, змін зазнала і структура правоохоронних органів. Відтак було створено три районних управління поліції (відповідно до кількості районів) – Хмельницьке, Шепетівське та Кам'янець-Подільське.

«Ми довго готувались до реформування, враховували оперативну обстановку на території ОТГ, навантаження на кожного працівника, протяжність груп швидкого реагування, щоб чітко розуміти, що ми зможемо належно виконувати свої функціональні обов’язки. Таким чином було створено ще три відділи, шість відділень першої категорії й шість відділень другої категорії, шість секторів», — зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницький області Руслан Герасимчук.

За його словами три відділи — Волочиський, Летичівський і Старокостянтинівський, — знаходиться на дальніх точках області і дають можливість комунікувати із сусідніми регіонами. Також працює шість відділів поліції (Чемерівці, Городок, Красилів, Нетішин, Ізяслав, Полонне), шість відділень 2-ої категорії (Кам'янець-Подільський, Дунаївці, два — Хмельницький, Ярмолинці, Славута), та шість секторів поліцейської діяльності (Нова Ушиця, Стара Синява, Теофіполь, Деражня, Віньківці, Білогір'я). У відділах, відділеннях та секторах буде зберігатись кримінальний блок та слідчий блок, але є частина підрозділів, де лишили тільки превенцію.

«Якщо громадяни телефонують на «102», то будуть діяти групи швидкого реагування. У разі вчинення адміністративного правопорушення на територіях обслуговування, де є сектори, то там будуть працювати наші уповноважені особи, які мають можливість документувати цю категорію проступків. Також діятимуть дільничий інспектор та працівник ювенальної поліції. У разі вчинення особливо важких злочинів, виїжджатимуть слідчо-оперативні групи і документуватимуть злочин», — розповів правоохоронець.

Додає, що в області створено 60 громад, але лише на території 32 з них працюють 58 офіцерів громад. Планують збільшити кількість офіцерів до 240 осіб і заповнити всі ОТГ.

«У Хмельницькому приміщення зарічанського підрозділу буде використано для тих підрозділ, які виконують превентивну діяльність. І аналогічна частина цих підрозділ буде розміщена у приміщенні південно-західного підрозділу. Також, щоб поліпшити умови праці поліцейських, Нацполіція пішла нам на зустріч і ми придбали чотирьохповерхове приміщення на вулиці Шевченка. Там розмістяться підрозділи дізнання та слідчі», — зазначив Руслан Герасимчук.

Керівник наголосив, що головне завдання реформування – щоб жодна територія не була обділена поліцейським і він мав можливість надавати повноцінну послугу.

Сайт "Є"

103
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.