Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Незвична учнівська лінійка в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Незвична учнівська лінійка в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Незвична учнівська лінійка в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Чергова учнівська лінійка в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, яка відбулася14 квітня, була дещо незвичною. На неї завітало чимало гостей. Спершу директор навчального закладу Тетяна Вітрук нагадала дітям напередодні вихіднихправила безпечної поведінки, аби уникнутинещасних випадківпід час святкування Великодня. Потім вона нагородилаграмотами групу учнів, які посілипризові місця на нещодавніх змаганнях з легкої атлетики, які відбулися у Кам'янці-Подільському.

Ще Тетяна Миколаївна відзначила подяками тих учнів, які взяли найактивнішу участь в акції «Подаруй книгу бібліотеці».

Нарешті, вона надала словогостям – головігромадської організації ветеранів АТО Володимиру Павлюку та ветерану АТО Віктору Патичуку. Гості подякували учням і вчителям школи за активну волонтерську діяльність, регулярну допомогунашим військовим, які беруть участь в АТО.

Крім того, вони передали в шкільний музей Прапор України, з яким були на Сході України та інші експонати, запевнивши, що й надалі сприятимуть розширенню експозиції музею і допоможутьу встановленнімеморіальної дошкиучаснику АТО, випускнику Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Юрію Цісаруку, який хоробро загинув, захищаючикордони України. Володимир Павлюк та Віктор Патичук привіталивесь колектив школиз наступаючим святомтаподарували квіти дітям, чиї батьки нині беруть участь в АТО.

За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

97
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.