Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Незалежна моя Україна, пишна квітка планети Земля

Незалежна моя Україна, пишна квітка планети Земля

Незалежна моя Україна, пишна квітка планети Земля

19 травня у День вишиванки в Сахновецькому сільському будинку культури пройшов зональний огляд районного етапу обласного фестивалю народного мистецтва, присвячений 25-й річниці незалежності України «Незалежна моя Україна, пишна квітка планети Земля».

На святі були присутні заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, працівники районного будинку культури та закладів культури району, жителі села Сахнівці.

Звертаючись до учасників, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко подякував за те, що вони своєю творчою діяльністю сприяють збереженню й розвитку духовних цінностей українського народу, народного мистецтва, як невід'ємної складової неповторної національної культури.

Програма виступів учасників зонального етапу фестивалю була різноманітною та яскравою. У виконанні творчих колективів та аматорів народного мистецтва було представлено розмаїття музичних творів, українського фольклору та хореографії.

До уваги глядачів представлено художні номери, які виконали аматори сцени Тернавського, Новосільського, Ліщанського, Великопузирківського сільських будинків культури, Кропивнянського, Свиридівського, Сохужинецького сільських клубів. Окремі художні номери були присвячені Героям України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу і незалежність нашої держави.

Також в холі будинку культури було оформлено виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Із глибин народу мого».

За матеріалами Ізяславського районного будинку культури

90
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.