Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Незабаром автопарк Збройних Сил поповниться двома автомобілями з Ізяславщини

Незабаром автопарк Збройних Сил поповниться двома автомобілями з Ізяславщини

Незабаром автопарк Збройних Сил поповниться двома автомобілями з Ізяславщини

Нещодавно громада Христівської сільської ради передала списані автомобілі УАЗ-469 для волонтерів під відновлення з подальшою передачею їх захисникам України для виконання бойових завдань.

Над відновленням даних транспортних засобів на прохання волонтерів району працюють зараз працівники ДП «Ізяславське лісове господарство», залучаючи до цієї роботи й інших небайдужих людей.

За словами слюсарів — працівника лісгоспу Сергія Хомяка та демобілізованого учасника АТО Анатолія Драйни, на даний час на одному з УАЗів вже відремонтований двигун, а також проводиться ремонт ходової частини та електрообладнання. Автомобіль після повної реставрації та проведення малярних робіт за кілька тижнів буде повністю готовий до від'їзду на Схід.

Слід зазначити, що у день приїзду до ремонтної майстерні лісгоспу робітнику підприємства, який працює над відновленням автомобіля, Сергію Хомяку виповнилось 60 років. З ювілейною датою його прибули привітати заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, директор ДП «Ізяславське лісове господарство» Петро Курельчук, представники волонтерського руху та колеги по роботі, які відзначали, що Сергій Васильович – не лише вмілий та професійний працівник, а й просто гарна людина. За високий професіоналізм, старанність, відмінні людські якості вони відзначили ювіляра грамотою, цінними подарунками та грошовою винагородою, побажали йому міцного здоров'я, родинного благополуччя та ще довгих років активного життя.

Від імені волонтерського руху району висловлюємо слова щирої вдячності усім, хто докладає чималих зусиль до проведення робіт з відновлення даних автомобілів, допомагає коштами, запчастинами, виконаною роботою. Окремі слова вдячності директору ДП «Ізяславське лісове господарство» Петру Курельчуку, працівникам даного підприємства, які проводять ці роботи. А також дякуємо Хмельницькому міському голові О.Симчишину та його заступнику І.Олійнику, робітникам Ізяславського РЕМ, Ізяславської ЦРЛ, КП «Ізяславтепломережа», громадянам С.Хмизу, Ю.Мосійчуку, М.Березному. Ваші добрі діла- великий внесок у зміцнення обороноздатності нашої армії.

За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.