Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Невдовзі Україна повернеться до адаптивного карантину — прем’єр-міністр

Невдовзі Україна повернеться до адаптивного карантину — прем’єр-міністр

Спершу представники Міністерства охорони здоров’я мають обговорити критерії для визначення «кольорових» зон.

Наразі на всій території України діє загальнонаціональний карантин. Ним у грудні минулого року урядовці замінили адаптивний. Якщо під час останнього для конкретних регіонів у залежності від ситуації з коронавірусом визначалися різні заборони, то нинішній формат передбачає однакові обмеження для всіх куточків країни. Тепер знов же йде мова про повернення України до адаптивного карантину. Такі плани сьогодні, 3 лютого, на засіданні Кабміну озвучив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За словами Дениса Шмигаля, наразі в Україні зберігається контрольована ситуація з поширенням коронавірусу. Це дозволяє країні повернутися до моделі адаптивного карантину. Під час нього у регіонах знов встановлюватимуть різні рівні епідеміологічної небезпеки: «зелений», «жовтий», «помаранчевий» і «червоний».

«Найближчими днями уряд прийме відповідне рішення. Але до того представники Міністерства охорони здоров’я повинні обговорити майбутні зміни, щоб не виникало питань до критеріїв, за якими будуть визначатися «кольорові» зони», — зазначив прем’єр-міністр.

Однак Денис Шмигаль не уточнив конкретних дат повернення до адаптивного карантину: чи урядовці будуть приймати такі зміни на черговому засідання Кабміну наступної середи, 10 січня, чи все ж буде проведено позачергове засідання.

Нагадаємо, що депутати Хмельницької міської та Хмельницької обласної рад вже приймали звернення до центральної влади, які стосуються дії карантину. Місцеві обранці у грудні та січні вимагали від уряду не лише відмовитися від запровадження локдауну, а й повернутися до адаптивного карантину. Завдяки цьому регіональні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій могли б визначати необхідні обмеження на місцях.

Сайт "Є"

160
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.