Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Невакцинованих освітян та держслужбовців відсторонятимуть від роботи

Невакцинованих освітян та держслужбовців відсторонятимуть від роботи

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів, з 8 листопада 2021 року керівники закладів, установ та організацій, працівники яких входять до переліку професій, що підлягають обов’язковій вакцинації від COVID-19, повинні відсторонити роботи тих осіб, що не вакцинувалися.

Відсторонення проводитимуть через наказ або розпорядження, яке діятиме до моменту вакцинації. Водночас, місце роботи зберігається за людиною, але в цей період зарплату платити не будуть.

Норма не поширюється на працівників, які мають протипоказання до щеплення, що підтверджує медичний висновок.

Так, як Хмельниччина перебуває у «червоній» зоні за рівнем протиепідемічних обмежень, то ця норма стосується усіх працівників, які не мають ковідного сертифікату, тобто, двох щеплень, – зазначили у пресслужбі Хмельницької ОДА.

При цьому, очікується, що невдовзі перелік професій, що підлягають обов’язковій вакцинації від COVID-19, буде додатково розширений. Також в області посилять перевірки дотримання протиепідемічних обмежень.

Зазначимо, що за минулу добу на Хмельниччині зафіксовано найвищий показник летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19, а саме 42.

Також нагадаємо, що станом на 2 листопада у Хмельницькій області від початку пандемії лабораторно підтверджено 117319 випадків COVID-19. З них 6056 – діти, 5410 – медпрацівники. Завантаженість ліжкомісць з киснем по області складає 76,6%. В лікарнях перебувають 1923 хворих, 163 – з підозрою.

Хмельниччина Північ

278
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.