Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Немає світла! Як дізнатися про планові відключення?

​Немає світла! Як дізнатися про планові відключення?

На сторінках соціальних мереж мешканці міста Ізяслав вже не вперше скаржаться на часте вимкнення світла. Мовляв, «внаслідок цього псується електротехніка та й працювати неможливо».

Для того, щоб прояснити ситуацію журналістка газети «Партнер» звернулася до директора Ізяславського РЕМу.

Метельський Валерій Вікторович зазначає: «Ми не здійснюємо відключення світла без попередження. В нас відбуваються планові роботи по місту, про які можна дізнатися на нашому сайті. Проте були часті відключення світла у зв’язку з поганими погодними умовами. Внаслідок падіння дерев та гілок були обриви проводів. Саме тому й вимикали світло. А усі планові та позапланові відключення світла ми висвітлюємо на сайті».

Як дізнатися про заплановане вимкнення світла?

Дійсно, інформацію про заплановані відключення світла можна знайти на сайті АТ «Хмельницькобленерго» hoe.com.ua. На головній сторінці потрібно обрати рубрику «Відключення». Далі обрати відключення, які вас цікавлять:

— планові;

— аварійні;

— участь споживачів в графіках обмеження та відключення.

Після цього обрати РЕМ та період, який вас цікавить.

Під час планових відключень електрики усувають дефект, який може спричинити аварію. Падіння дерев та гілок на лінії електропередач можуть спричинити знеструмлення без попередження. Слід не забувати, що згідно з правилами охорони електричних мереж, власники земельних ділянок мають обрізати зелені насадження, які ростуть на їх ділянках аби запобігти цьому. Також падіння дерев може спричинятися погодними умовами.

Аліна Ріжко

276
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.