Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Немає адресної таблички? Отримаєте штраф!

​Немає адресної таблички? Отримаєте штраф!

З початку літа власників будинків без адресних покажчиків чекає штраф. Адже у 2020 році в Україні планується проведення Всеукраїнського перепису населення і, згідно з правилами благоустрою та методичними вимогами для проведення Всеукраїнського перепису населення, домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички.

Слід відзначити, що табличку з адресою повинні мати не лише житлові будинки, а й всі інші будівлі: магазини, аптеки, адміністративні заклади, банки та ін. Окрім запланованого перепису населення, адресні таблички потрібні для того, щоб працівники пожежної безпеки, правоохоронних органів та швидкої допомоги оперативно знаходити домогосподарство і реагувати на звернення вчасно.

За відсутність маркувань на домогосподарствах будуть досягати до 1360 грн — для населення і до 1800 грн — для магазинів, ферми, бюджетних установ і церкви.

Жителі по-різному реагують на таке нововведення. Частина вважає, що забезпечувати адресними табличками повинні органи місцевої влади, частина кинулися купувати їх, щоб не отримати штраф. Інші ж без можливого адміністративного покарання вже протягом багатьох років мають на своїх будинках маркування.

Мешканка с. Клубівка Любов Скоропуд розповіла про те, як відноситься до можливих штрафів:

«Я вважаю, що таблички з адресою будинку повинні бути, але штрафувати за її відсутність не потрібно. Замість цього краще провести роз’яснювальну бесіду.»

Важливо знати, що орган місцевого самоврядування вправі притягнути громадян до адміністративної відповідальності лише в разі наявності затверджених в громаді Правил благоустрою, які зобов’язують мешканців в обов’язковому порядку встановлювати адресні таблички на будинках.

Перевірка наявності даних табличок буде відбуватись на момент Всеукраїнського перепису населення та правил благоустрою в 2020 році.

Аліна Ріжко

450
RSS
Ірина
12:34
Дякую, все зрозуміло і докладно.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.