Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Не всі троянди на центральній площі Ізяслава розквітнуть

Не всі троянди на центральній площі Ізяслава розквітнуть

Не всі троянди на центральній площі Ізяслава розквітнуть

Іноді дивуєшся варварській поведінці деяких людей. Як ось, наприклад, декілька ночей поспіль чиясь зла рука вирвала більше десятка щойно висаджених кущів троянд на клумбах площі Героїв Майдану в місті Ізяслав. Кущі троянд днями було висаджено на клумбах і вони мали стати окрасою нашого рідного міста. Кому вони заважали – невідомо, так само, як і те, для чого їх викрали. Можливо, хтось свою присадибну ділянку вирішив прикрасити трояндами чи просто продати, чи знищити красу. На жаль, такі випадки непоодинокі. Люди зараз ладні знищити будь-що, аби тільки вигоду отримати.

У законодавстві України передбачена відповідальність за нанесення збитків майну територіальної громади. Сподіваємось, що правоохоронні органи, до яких звернулось керівництво Ізяславської міської ради, знайдуть і покарають правопорушників. Революція Гідності відбулась завдяки прагненню українського народу жити за європейськими стандартами. Герої Майдану, які віддали свої життя у цій боротьбі і в честь яких перейменовано площу, заслужили на повагу за свою жертовність. Проте фактично, ми не всі готові, можливо навіть і не прагнемо, жити по-європейськи.

Громада має відстоювати результати своєї праці. У зв'язку з цим, закликаю вас, дорогі земляки, не бути байдужими до проявів вандалізму людей, якщо можна їх так назвати, у яких затьмарений розум і спить совість, зникло усвідомлення скоєного, спільно захищати свою гідність, створити умови нетерпимості та громадського осуду їх діям.

49
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.