Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Не привід святкувати: Гамалій пояснив, чому на Хмельниччині відмінили заборону на продаж алкоголю

Не привід святкувати: Гамалій пояснив, чому на Хмельниччині відмінили заборону на продаж алкоголю

Він зазначив, що Хмельниччина – одна з останніх областей, яка відмінила таку заборону.

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій у своєму відеозверненні до мешканців області пояснив, чому в області під час воєнного стану відмінили заборону на продаж алкоголю. Вона, нагадаємо, діяла з початку березня.

«Я вже неодноразово наголошував на тому, що нам зарано розслаблятися, — зазначив Сергій Гамалій. — І те, що ми перебуваємо у відносно мирній області, не відміняє наявності війни. Тому нагадую, що рішення про продаж алкоголю — це не сигнал святкувати перемогу, це боротьба з контрафактним неякісним алкоголем, який сьогодні продають з-під прилавка, в обхід сплати податків до бюджету. Ми мали так зробити, щоб наповнити бюджет і зміцнювати економіку в нашій області».

Він також додав, що Хмельниччина – одна з останніх областей, яка відмінила заборону на продаж алкоголю.

Нагадаємо, на Хмельниччині з 23 квітня знімається заборона на продаж міцного алкоголю. Утім, не повністю, а лише в певні години. Зокрема, в торгівельних мережах можна буде продавати алкоголь 10:00 до 17:00, а в закладах ресторанного господарства — з 10:00 до 21:00.

Також суворо забороняється продавати алкоголь людям у військовій формі.

Також, додамо, обласна військова адміністрація прийняла рішення відмінити комендантську годину у Великодню ніч – з 23 на 24 квітня. Проте нагадують, що свята мають пройти безпечно, тож просять вірян не нехтувати сигналами тривоги та за потреби перечікувати небезпеку в укриттях.

Сайт "Є"

162
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.