Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Найкращі сини України»

«Найкращі сини України»

14 жовтня, у День захисника України, у День українського козацтва, у день свята Покрови ПресвятоїБогородиці, на майданчику перед Ізяславським районним будинком культури відбулось культурно-мистецьке дійство «Найкращі сини України».

Розпочалось дійство із молитви до Пресвятої Богородиці у виконанні хору свято-Пантелеймонівського храму Української Православної Церкви Київського патріархату міста Ізяслав. До всіх присутніх із пастирським словом звернувся благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархіїУПЦ КП митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук. У своєму виступі він окреслив значимість спільного відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України. Також він наголосив на глибокому символізмі, що саме у переддень великого православного свята рішенням Вселенського патріарха Варфоломія та Синоду визнано автокефалію Православної Церкви в Україні.

Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України в усі періоди її історичного розвитку.

Із вітальними словом з нагоди відзначення Дня захисника України до присутніх на культурно-мистецькому дійстві «Найкращі сини України» звернулись: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, голова громадської організації ветеранів учасників АТО Володимир Павлюк. Зокрема, вони наголосили, що День захисника України – свято, яке вже безпосередньо пов'язане із сучасними героями, з учасниками бойових дій за незалежність держави, з добровольцями, волонтерами, медиками, працівниками оборонних підприємств, священиками-капеланами. «Нашу європейськість українцям доводиться захищати високою ціною. Україна вже, нарешті, має армію, яка здатна зупинити агресора», — наголосив у своєму виступі Павло Ковальчук.

З нагоди Дня захисника України Павло Ковальчук, Михайло Борисюк, Валентина Корнійчук вручили групі ветеранів АТО відзнаки районної державної адміністрації та районної ради.

На знак шани та поваги до батьків і рідних загиблих сучасних захисників свободи, незалежності та територіальної цілісності України від іменіветеранів Антитерористичної операції на сході України було вручено коровай подяки, який прийняла мати загиблого Олександра Мамлая із села М'якоти Людмила Мамлай. Людмила Миколаївна щиро подякувала всім, хто береже пам'ять про загиблих героїв, та попросила розділити коровай подяки між усіма учасниками заходу.

Для глядачів культурно-мистецького дійства «Найкращі сини України» свої мистецькі привітання подарували численні аматори сцени закладів культури ряду сіл Ізяславського району, закладів загальної середньої освіти Ізяславщини, вихованці Плужненської дитячої музичної школи, Ізяславської дитячої школи мистецтв, члени Великорадогощанського Січового Товариства, що діє на базі Великорадогощанської ЗОШ І-ІІ ст., Ізяславського районного будинку культури.

Волонтери Ізяславщини розгорнули інформаційну виставку про результати своєї діяльності. Традиційно учасників та гостей свята козацьким кулешем та юшкою частували члени громадської організації «Ізяславське козацьке товариство».

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

61
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.