Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Найбільша радість для бійця — взяти на руки довгоочікуваного сина

Найбільша радість для бійця — взяти на руки довгоочікуваного сина

Найбільша радість для бійця — взяти на руки довгоочікуваного сина

Народження дітей – це завжди хвилююча та радісна подія для всіх. Особливо радує те, що останнім часом частіше стали народжувати у селах. Адже це є запорукою того, що у села буде майбутнє, будуть працювати дитячі садочки, школи, виховуючи нових громадян держави Україна.

Пізно увечері 11 липня в пологовому будинку Ізяславської центральної районної лікарні на світ появився первісток учасника АТО Павловського Дениса, жителя села Комини. Тримати на руках маленького синочка Іванка – справжнє свято для молодого тата, адже нещодавно Денис зі зброєю в руках захищав Батьківщину на Сході України.

Привітати новоспечених батьків із цією радісною подією до пологового будинку завітав заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко. Посадовця супроводжували керуючий справами Ізяславської районної ради Леся Божко, голова Ізяславської районної спілки воїнів-учасників АТО Володимир Павлюк, отець Іван Свято-Михайлівського храму міста Ізяслав.

Гості щиро привітали подружжя Павловських із народженням нового члена сім'ї, який солодко спав на руках у татка, побажали усім щастя й здоров'я, гарної долі хлопчикові і стати справжнім патріотом своєї країни, та, користуючись нагодою, подарували квіти і подарунки.

А медичний працівник пологового будинку запропонувала новоспеченим батькам прийти ще раз в цей заклад за сестричкою для Іванка.

Подружжя Павловських гостинно зустрічало гостей, щиро раділо подарункам.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

199
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.