Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Навчаємося вдома: онлайн-заняття розпочато!

Навчаємося вдома: онлайн-заняття розпочато!

Завтра, 6 квітня стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн». Щодня, з понеділка по п'ятницю, до кінця карантину на українських телеканалах та YouTube-каналі Міністерства освіти і науки проходитимуть уроки для учнів 5-11 класів. Починатимуться вони за розкладом о 10:00. Транслюватимуть уроки з 11 предметів. Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.

Викладатимуть онлайн-уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

За кожним класом закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які не мають можливості переглянути їх в Інтернеті. Усі уроки також транслюватиме мeдіасервіс MEGOGO. А ще заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки.

«На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео», — йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства освіти і науки України.

Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі Києва. До проєкту залучено понад сорок вчителів Також у відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями.

Джерело: Портал "Є"

124
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.