Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Навчання з водіями

Навчання з водіями

В Ізяславі проведено інструктивно-методичне заняття із водіями, які здійснюють перевезення дітей шкільними автобусами.

У рамках районних заходів з профілактики захворюванню на грип, ГРВІ та коронавірусну інфекцію COVID-19 із залученням усіх спеціалізованих служб цивільного захисту району 11 березня на базі Ізяславської 13 державної пожежно-рятувальної частини проведено інструктивно-методичне заняття із водіями транспортних засобів відділу освіти райдержадміністрації, які здійснюють перевезення дітей шкільними автобусами. У ході занять було відпрацьовано алгоритми дій та порядок взаємодії служб, а також їх відповідність сьогоденню.

Відкриваючи заняття, начальник відділу з питань розвитку громад, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Анатолій Радкевич наголосив на необхідності подальшого вдосконалення знань про санітарні правила організації перевезень дітей та безумовне виконання їх вимог в повсякденній роботі.

Начальник Ізяславської 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області капітан Денис Мельничук доповів присутнім алгоритм дії підрозділу у випадку виявлення випадку захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 та представив засоби захисту, якими мають можливість користуватися рятувальники району.

Начальник Ізяславської державної лікарні ветеринарної медицини Ігор Мітітюк представив учасникам інструктивно-методичного заняття види робіт із дезінфекції транспорту технічними засобами, які є в розпорядженні районної ветлікарні. Зокрема було практично відпрацьовано проведення дезінфекції шкільного автобусу за допомогою ручної мотопомпи STIHL.FR430 розчином хлорного вапна.

Представники Ізяславського районного лабораторного відділення ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» ознайомили присутніх із видами та способами проведення профілактичної дезінфекції транспортних засобів: крапельним та протиранням. Також учасниками заходу було відпрацьовано регламент проведення таких робіт: підготовка дезрозчинів, етапи дезінфекцій та їх тривалість, проведення знезараження використаних матеріалів та засобів.

Проведене заняття дало можливість вибудувати результативність співпраці служб району в умовах можливих надзвичайних ситуацій. Зокрема було наголошено на необхідності чіткого виконання норми санітарних правил з метою профілактики захворюваності на грип, ГРВІ та коронавірусну інфекцію COVID-19 всіма учасниками навчально-виховного процесу при організації перевезення учнів закладів загальної середньої освіти до закладів освіти і до дому. Своєчасно та грамотно проведені профілактичні та протиепідемічні заходи з дезінфекції дозволять забезпечити належний санітарний та протиепідемічний стан об'єкта, попередити виникнення інфекційних хвороб, заощадити матеріальні витрати на локалізацію та ліквідацію наслідків шкоди, яка завдається інфекційними хворобами.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

86
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.