Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​«Нашій школі вже - 90! Нашій школі лише -90!»

​«Нашій школі вже - 90! Нашій школі лише -90!»

29 листопада в приміщенні Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушінрука було надзвичайно гамірно та весело: приміщення заполонили випускники різних років, нинішні й колишні працівники, батьки, численні гості. Усі вони зібралися з нагоди відзначення 90-річчя від часу заснування закладу.

До усіх присутніх на заході із вітальним словом звернувся його директор Роман Демчук. Роман Олександрович наголосив: «Широка географія місця проживання та праці колишніх як випускників, так і працівників закладу — майже всі континенти світу. Та вони з шаною згадують роки проведені у стінах школи № 2. Заклад пишається своїми здобутками та здобутками своїх випускників і педагогів».

Привітати колектив закладу із ювілеєм також завітали: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ростислав Конончук. Голова райкому профспілки працівників освіти Тетяна Лех, депутат Хмельницької обласної ради Борис Яцков, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, керівники закладів освіти Ізяславського району, делегація Плужненської санаторної школи-інтернат та інші.

Вітаючи колектив закладу, його гості зазначили, що заклад у різні часи свого існування залишався територією розвитку творчої особистості, формування у вихованців патріотизму, загальнолюдських норм життя.

Спогадами про свої педагогічні будні поділилися ветерани освітянської галузі школи, які нині перебувають на залуженому відпочинку: Алла Василівна Лисай, Валентин Петрович Лєбєдєв, Марія Василівна Сухораба, Лариса Іванівна Хмиз.

Колектив закладу організував чудовий святковий ювілейний захід. На урочистому зібранні панувала позитивна атмосфера. Чудове святкове дійство являла собою концертна програма, яка була багатою на тематичні презентації, гарні танцювальні й вокальні номери. З пісенними дарунками до свята долучилися також і гості закладу із Ізяславської дитячої школи мистецтв, Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Плужненської санаторної школи-інтернат.

Звичайно на святі не обійшлось без подарунків для школи. Проте особливим моментом святкування стало вручення сертифікатів про здійснення першого стрибку із парашутом вихованцям військово-патріотичного клубу «Каскад». Їх вручив його перший керівник Валентин Петрович Лєбєдєв.

Слід відзначити, що свято пройшло надзвичайно урочисто, музично, радісно і в той же час зворушливо. Було багато пісень, спогадів: згадували історію школи, її перших вчителів та першокласників. Це була не просто зустріч, це було свято, наповнене радістю, теплотою, любов'ю.

Завершилось свято частуванням запашним ювілейним короваєм.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

84
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.