Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Наші захисники повинні постійно відчувати нашу підтримку

Наші захисники повинні постійно відчувати нашу підтримку

Цими днями відбулось чергове засідання координаційної групи по питаннях призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців. На засідання було запрошено окремих сільських голів та представників виправних колоній Ізяславщини.

Під час зустрічі було здійснено між членами групи обмін інформацією про мобілізованих, демобілізованих та учасників АТО. Обговорено проблемні питання, які тривожать вищевказану категорію осіб, та шляхи їх вирішення.

Крім того волонтери прозвітували про проведену розважальну акціюдітям учасників АТО вХмельницькому у рамках відзначення Дня Святого Миколая.

Зокрема присутніми обговорювалась чергова відправка благодійної допомоги військовослужбовцям в зону АТО під супроводом благочинного Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату митрофорного протоієрея отця Володимира Ковальчука.

Порушувалось питання забезпечення наших воїнів, які нині перебувають в зоні АТО, рукавицями та шкарпетками. Тому присутніми учасниками обговорювалось питання пошиття даних рукавиць власними силами та відновлення акції «Зігрій солдата» плетінням теплих шкарпеток.

Також приділено значну увагу питанню організації та проведення фестивалю колядок та щедрівок з метою збору коштів, котрі будуть використані на придбання необхідних речей для військовослужбовців-земляків.

Окрім того, на засіданні обговорилось ряд інших питань.

За матеріалами координаційної групи по питаннях призову,

мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців

170
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.