Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Наші вихованці на Міжнародному турнірі з настільного тенісу!

​Наші вихованці на Міжнародному турнірі з настільного тенісу!

З 6 по 8 грудня 2019 року в м.Луцьк пройшов черговий Міжнародний турнір з тенісу настільного, присвячений пам'яті В.І.Змунчило і К.М.Блонського.

Змагання — дитячі, в яких брали участь юні тенісисти трьох вікових категорій: 2004-2005 р. н. – юнаки, дівчата; 2006-2007 р. н. – юнаки, дівчата; 2008 р. н. і молодші – юнаки, дівчата.

Особливістю цих щорічних змагань є те, що кожен раз сюди приїжджають молоді тенісисти з-за кордону (Білорусь, Польща). Цього року на цей турнір прибули команди міст: Львова, Бреста, Івано-Франківська, Чернівців, Рівного, Хмельницького, Тернополя, Красилова, Славути, Ізяслава, Рогатина, Умані та збірна команда Люблінського воєводства (РП) та інших міст.

Команду Ізяславської ДЮСШ представляло чотири вихованці під керівництвом тренера – викладача Божкевича Сергія Васильовича.

Змагання складалися з попереднього етапу, а також з першого і другого фіналів. Спортсменам дали награтися по повній програмі, було проведено велику кількість поєдинків (по коловому принципу).

Всім дітям на відкритті турніру були зроблені подарунки у вигляді безкоштовного частування. Далеко не кожен клуб у нас може похвалитися такою гостинністю.

У загальному результаті троє наших вихованців за результатами участі в груповому відборі потрапили у другий фінал, один учасник потрапив в перший фінал. Найкращі результати показали Матющенков Ілля, який в другому фіналі зайняв ІІІ місце, та Божкевич Сергій, який із 42 учасників посів 12 місце.

Ізяславська ДЮСШ вітає вихованців із досягненнями та бажає нових успіхів та спортивних перемог.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

82
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.