Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Наші спортсмени отримали можливість взяти участь на всеукраїнських змаганнях

Наші спортсмени отримали можливість взяти участь на всеукраїнських змаганнях

Наші спортсмени отримали можливість взяти участь і представити нашу область на всеукраїнських змаганнях (ФОТО)

11-12 квітня 2017 року в м.Хмельницький відбулися фінальні змагання Спартакіади школярів Хмельницької області 2017 року з волейболу серед юнаків 2000 р.н. та молодші. У змаганнях взяли участь шість команд фіналістів, у тому числі школярі Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Лобачука Михайла Миколайовича. Команди були розділені на дві групи. У перший день змагань наші спортсмени досить легко обіграли своїх одноліток з м.Хмельницький та команду з Городоцького району. З піднесеним настроєм та бажанням перемагати, гравці налаштовувались на головний іспит, який чекав їх на наступний день змагань. Зібравшись з думками та силами, наші спортсмени зійшлися у півфіналі з командою Білогірського району. Як і очікувалось, суперник виявився достойним, але і він не зміг завадити нашим хлопцям потрапити до фіналу. У другому півфіналі зійшлися команди м.Хмельницький та команда Дунаєвецького району. У підсумку спортсмени з м.Дунаєвець перемогли із рахунком 2:0.

У фіналі зійшлися учні Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ст., які є вихованцями Ізяславської ДЮСШ, та команда з Дунаєвець. Ці команди неодноразово зустрічалися у фіналах змагань різного рівня і кінцевий результат був як на користь однієї команди, так і іншої, але на цей раз наші спортсмени виявилися сильнішими. Також чималий внесок до перемоги внесли тренери-викладачі Ізяславської ДЮСШ Кукуріка О.В. та Дукач Д.В., які активно приймали участь у підготовці наших спортсменів.

Виборовши титул чемпіонів, наші спортсмени отримали можливість взяти участь і представити нашу область на всеукраїнських змаганнях, які відбудуться 5-8 травня 2017 року у м.Київ.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

92
RSS
Гость
23:17
Наші козаки!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.