Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Наша сила у нашій єдності!

Наша сила у нашій єдності!

Нині наша держава переживає тривожні часи. Інформаційний тиск, зовнішньополітична ситуація, різноманітні форми морально-психологічного тиску не додають спокою нашим громадянам. Україна знову в епіцентрі гібридних загроз та в фокусі уваги міжнародного товариства.

16 лютого українці відзначають День єднання! Його започатковано на знак єдності українців проти акту агресії з боку Росії проти України.

Сьогодні всі державні прапори піднято до неба та гордо лунає по всій Вітчизні гімн України! Крім того організовано Всеукраїнський флешмоб #UAразом. Ізяславщина – не виняток. До флешмобу, який відбувся на центральній площі міста Ізяслав, долучилися працівники Ізяславської міської ради, закладів культури та освіти, громадські активісти, молодь та просто небайдужі громадяни.

Подібні акції відбулися ів інших населених пунктах Ізяславської міської територіальної громади.

Це наша символічна відповідь на нові акти агресії з боку Росії, наше свідчення єдності, сили і незламності, прагнення до свободи, незалежності та миру!

Подібні заходи вкотре показують, що похитнути нашу віру – неможливо, забрати наш спокій – неможливо, а усі намагання зробити це тільки нагадують нам про нашу єдність та роблять нас сильнішими! Нас об’єднує не тільки територія, традиції, мова, прапор, нас об’єднує дещо більше – любов до рідної країни! Нас об’єднує щире бажання жити саме тут, кохати саме тут, мріяти саме тут, будувати сім'ї та створювати своє майбутнє саме тут! Адже тільки в Україні ми справжні та потрібні, адже саме тут – ми вдома! Ми, українці, всьому світу демонструємо, що ми козацького роду, і в нас є #Єднання! Віримо у себе і свою країну! Ми спокійні! Ми сильні! Ми разом! Незламні і нескорені!

106
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.