Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Населення продовжує активно утеплюватися за підтримки Уряду

Населення продовжує активно утеплюватися за підтримки Уряду

Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності.

У травні цього року населення взяло 17 522 «теплих» кредитів на суму більше 290 млн гривень. Це майже той об'єм коштів, який залучався у жовтні-листопаді минулого року, у пік популярності програми.

«Така статистика дає підстави бути впевненими у тому, що програма діє і набирає обертів, населення довіряє Уряду і вже у травні активно скористалося державною підтримкою на утеплення», — повідомив Голова Агентства.

Так, за минулий тиждень, з 23 по 29 травня, населенням залучено 3586кредитів на суму 60,7 млн гривень.З них 3429 кредитівна суму57,4 млн грн. оформлено на енергоефективні матеріали та обладнання. Ще 150 кредитів сумою 2,7млн грн. взято для заміни газових котлів.

За тиждень учасниками програми стали ще 7 ОСББ, які взяли кредитів на суму 576 тис. грн. для проведення загальнобудинкових енергоефективних заходів.

Активну участь у програмі беруть і малозабезпечені родини. Так, за тиждень видано 2981 кредит на суму 44,4 млн грн. для субсидіантів.

За весь період дії програми населенням та ОСББ отримано більше 110 тисяч кредитів на сумубільше 1,8 млрд гривень.

Загалом, до програми долучилося більше 130 тисяч українських родин.

За матеріалами сайту Державного агентства з енергоефективності
та енергозбереженняУкраїни
www.saee.gov.ua/

28
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.