Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Народився в росії, але вважає себе українцем: пенсіонер з Хмельниччини віддав на армію дві свині

Народився в росії, але вважає себе українцем: пенсіонер з Хмельниччини віддав на армію дві свині

З них закрили 620 банок свинини тушкованої та свинини з гречкою — це близько 310 літрів!

Ця мотивуюча історія облетіла соцмережі: пенсіонер віддав для Збройних сил України дві власні свині. Чоловіка «селили» у різні області країни: то в Житомирську, то у Вінницьку, але насправді він майже все своє життя проживає на Хмельниччині, хоч і народився… в росії.

Володимирові Кохану нині 65 років, з яких 63 він мешкає в Україні. Тут навчався і працював, але місце його народження — село в Калузькій області, що в росії. Разом із дружиною у 1986 році вони оселилися в селі Немиринці Городоцького району.

«Чому я віддав на потреби військових своїх свиней? Тому що вже старий, і не можу фізично допомогти нашим хлопцям, — каже чоловік. — Я все життя вважаю себе українцем, і ніхто ніколи не називав мене москалем».

Уже шість років, як Володимир Миколайович овдовів, тому всім господарством займається самотужки. А воно в нього чималеньке: «Маю 36 гектарів землі, труджуся потроху, ще маю домашнє господарство, годувати є чим. Є в мене кнур — Васюня називаю його, 5 свинок, 4 корови, бичок Ванюша, кури, качки, свині, гуси», — каже чоловік.

Володимир Миколайович з внуком. Фото: з архіву пана Володимира

Про те, що волонтерам потрібні свині для приготування тушкованки для військових, почув від сусідки. Вона розказала, що по селу шукають, хто продасть.

«Я й сказав, що нащо купувати, я просто так віддам. Самому переробляти на тушкованки в мене немає сил і часу, а так віддав добрим людям, які тим всім зайнялися», — пригадує Володимир Кохан.

Зайнялися свинками волонтери з храму преподобного Онуфрія Великого, що в Городку. З м'ясом впорались дуже швидко. Як повідомляється на сторінці храму, закрили 620 банок свинини тушкованої та свинини з гречкою — це близько 310 літрів!

Зі свининою швидко впорались місцеві волонтери. Фото: зі сторінки Храму преп. Онуфрія Великого у фейсбуці

Пенсіонер розповідає, що має двоє дочок: одна живе у Хмельницькому, інша з сім'єю — на Тернопіллі. Чоловік каже, що вони підтримали його бажання допомогти військовим.

«В мене є таке прохання до мешканців Луганської і Донецької областей, які кликали путіна: ви б взяли і вивчили своє генеалогічне дерево — ледь не всі ви родом із заходу України, ви українці, а не росіяни. Бо ж після Другої світової війни на Донбас переселяли людей із західних областей. Як не батько, то мама чи дідо — родом звідси. Але ж оце капають на мізки людям пропагандою. Крапля води навіть може вбити людину, якщо буде крапати в одне місце», — говорить Володимир Миколайович.

Він щиро вірить у перемогу наших воїнів, у сили та міць Збройних Сил України і вже планує віддати для захисників два бідони меду, який назбирав на своїй пасіці. І таких людей, як пан Володимир, в Україні — мільйони. Всі українці об’єдналися у своєму прагненні допомогти нашим воїнам, які мужньо б’ються із ворогом. Осторонь не залишається ніхто.

Нагадаємо, у Хмельницькомуволонтери плетуть маскувальні сітки для армії та просять допомоги.

  Сайт "Є"

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.