Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Наразі тимчасово припинено видачу гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб

Наразі тимчасово припинено видачу гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб

З початку бойових дій до Ізяславської міської територіальної громади почали приїжджати люди з окупованих територій та громад, де тривають бойові дії. Це переселенці з Київщини, Миколаївщини, Херсонщини, Харківщини, Маріуполя та інших міст і сіл.

Оперативний штаб Ізяславської міської ради, який діє від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, на постійній основі опікується тимчасово переміщеними особами, зареєстрованими на території населених пунктів нашої громади. У першу чергу допомога надавалась людям з інвалідністю, родинам з дітьми та іншим переміщеним особам з вразливих категорій.

Волонтери спільно із оперативним штабом міської ради продовжують шукати гуманітарний вантаж від різних країн Європи, міст-побратимів Ізяславської громади, благодійних організацій та фондів, щоб переселенці змогли і надалі отримувати необхідне забезпечення відповідно до своїх потреб – продукти довготривалого зберігання, речі першої необхідності, засоби гігієни, дитяче харчування, постільну білизну тощо.

Лише за останні два тижні оперативний штаб міської ради надав гуманітарну допомогу для понад 500 сімей, котрі знайшли прихисток в нашій громаді.

Проте наразі тимчасово призупиненовидачу гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Про відновлення буде додатково поінформовано.

137
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.