Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Нарада з підготовки до проведення навчань з евакуації у разі аварії на ВП ХАЕС

Нарада з підготовки до проведення навчань з евакуації у разі аварії на ВП ХАЕС

Проведено робочу нараду з підготовки до проведення навчань

з евакуації у разі аварії на ВП ХАЕС

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчука Павла Павловича 10 квітня було проведено робочу нараду з особовим складом евакуаційних органів м.Ізяслав щодо підготовки до проведення навчань з евакуації у разі аварії на ВП ХАЕС.

Під час заходу розглянуто ряд важливих питань, зокрема порядку організації діяльності збірних евакуаційних пунктів для проведення евакозаходів.

За результатами наради було визначено ряд завдань та виконавців, звернуто особливу увагу присутніх щодо виконання ст. 19 Кодексу цивільного захисту України та постанови Кабінету Міністрів України про затвердження методичних рекомендації із проведення евакуації.

Довідково:

В Ізяславському районі підлягає евакуації 35895 осіб, в тому числі 56малорухомих верств населення та інвалідів. Відповідно до плану: 23177 — людей евакуюється власним транспортом, 18994 — автобусами, 56 спеціальним медичним транспортом. 16901 – житель евакуйовується залізничним транспортом.

В Ізяславському районі створено1районну евакуаційну комісію, 1 – міську евакуаційну комісію, 29 – евакуаційних комісій сільських рад, 25 збірних евакуаційних пунктів. Районною державною адміністрацією укладено угоди на залучення 49 одиниць транспорту, який буде залучено до евакуації населення району.

Відпрацьовано порядок оповіщення та збору.

Для забезпечення публічної безпеки залучається 41 чоловік особового складу органів Національної поліції.

За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

59
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.