Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Нарада по ремонту доріг: чого чекати?

Нарада по ремонту доріг: чого чекати?

Ремонтні роботи автодоріг району – на особливому контролі очільника райдержадміністрації

06 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Івана Федорчука відбулась робоча нарада по питанню ремонту доріг державного та місцевого значення. Участь у цьому зібранні взяли заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, завідувач сектору містобудування, архітектури та будівництварайдержадміністрації Сергій Франков та начальник філії «Ізяславський райавтодор» Михайло Кобрін.

Під час наради було обговорено низку питань стосовно проведення ремонтних робіт окремих автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Ізяславщини. Значну увагу було приділено питанням якості виконання ремонтних робіт та ефективності освоєння державних коштів.

У ході обговорення питань було зазначено, що через чимало факторів дорожнє покриття автодоріг Ізяславщини опинилося у неналежному стані. Особливо гостро стоїть питання проведення ремонту проїжджої частини для жителів населених пунктів, які не мають чіткого сполучення із районним центром та повністю зруйновані. Проведення відповідних робіт із покращення дорожньої інфраструктури може стати запорукою розвитку, рекреації, бізнесу та інвестиційної привабливості Ізяславщини.

З Державного бюджету на утримання, експлуатацію та ремонт доріг державного значення виділено на березень поточного року 276,101 тис.грн., а також на дороги місцевого значення – 772,625 тис.грн.

Із настанням сприятливих погодних умов активно розпочалися роботи по проведенню ямкового ремонту на автодорозі Корець-Славута-Антоніни в районі села Топори та заплановано наступний етап робіт на автодорозі Кам'янка-Шепетівка на відрізку Плужне-Мокрець. Також проводиться ремонт доріг місцевого значення на ділянці Завадинці-Поліське та з наступного тижня розпочнуться роботи у напрямку сіл Комини та Білотин.

Підсумовуючи нараду, очільник райдержадміністрації надав відповідні доручення та наголосив, що ремонтні роботи автошляхів району перебувають у нього на особливому контролі.

За матеріалами сектору

містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації

139
RSS
Гость
23:41
Тож з першого березня мало припинитись така фігня, як ямковий ремонт. А мало бути нормальне відновлення покритя.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.