Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Нам Різдво дарує казку: вертеп у селі Лютарка

​Нам Різдво дарує казку: вертеп у селі Лютарка

Кожне свято має свої невід'ємні традиції. Для святкування Різдва Христового такою традицією є колядки та Різдвяний вертеп. Християнські родини села Лютарка з нетерпінням чекають цього величного свята у своїх домівках гурти колядників. А в Лютарському сільському клубі 11 січня на святки було організовано Різдвяний вертеп – виставу з прославлення новонародженого Ісуса Христа у Віфлеємі.

Вертеп — одна з найяскравіших традицій Різдва, його окраса, яку українці славно бережуть вже не одне століття. Театралізоване дійство занурює нас в далекі часи народження Спасителя, переносить до невеличкої печери з вівцями та Святим Малям у яслах. Сюжет Різдвяного вертепу такий: Цар Ірод дізнається від волхвів та царів, що народився Христос спаситель всього світу. Щоб позбутися суперника Ірод наказує своїм воїнам вбити всіх малих дітей. Воїні виконали наказ, та за такий страшний злочин Смерть відбирає у Ірода життя та тягне його в пекло. Після смерті Ірода учасники вітають усіх з Різдвяними святами, колядують. Своєю щирою грою самодіяльні актори вертепу додавали присутнім на святковому мистецькому дійстві справжнього духу Різдва, що нам завжди потрібний незалежно від віку.

Учасники вертепу довго та натхненно працювали над релігійною виставою, розподіляли ролі, вчили тексти, удосконалювали костюми. Також на заході прозвучали чудові колядки у виконанні Гончарук Н. та Тихонюк Н. Свято продовжив виступ ансамблю «Бум-ца-ца». Учасники творчого колективу подарували всім у залі чудові українські пісні та колядки. Проведення такого свята стало можливим за спонсорської підтримки благодійників.

З Різдвом Христовим! Нехай добрі пастушки з царями принесуть радісну звістку у кожен дім та наповнять Ваші серця щастям та спокоєм! Живуть наші гарні різдвяні традиції й житимуть для наших дітей, онуків, для майбутніх поколінь. Зірка вечірня хай принесе у шкірних оселю щастя — радійте їй! Вечір чудовий6 «Христос народився! Славімо його!».

За матеріалами Лютарського сільського клубу

121
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.