Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Нагороджено відзнакою Президента

Нагороджено відзнакою Президента

Нагороджено відзнакою Президента

Відповідно до Указу Президента України №336/2016 від 19 серпня
2016 року «Про нагородження відзнакою Президента України — ювілейною медаллю -25 років незалежності України», за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу, ювілейною медаллю «25 років незалежності України» нагороджено Ковальчука Володимира Дмитровича, благочинного храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української православної церкви Київського патріархату.

Володимир Дмитрович своєю духовно-просвітницькою діяльністю та патріотичними вчинками заслужив неабияку повагу та авторитет на Ізяславщині. З перших днів Революції гідності, трохи згодом, після анексії Криму та початку війни на Сході України, всіляко підтримував активістів та воїнів-земляків. У храмах УПЦ КП постійно проходили богослужіння за мир та єдність в українському суспільстві. Крім того, о.Володимиром разом із прихожанами храму св.влкм. і ціл. Пантелеймона в мікрорайоні бувшого заводу «Харчомаш» у котельні організовано повноцінний волонтерський центр з виготовлення борщових заправок, сухофруктів, іншої сировини для приготування їжі. Неодноразово Володимир Ковальчук в числі інших волонтерів від'їздив на Схід, аби доправити нашим воїнам продукти харчування, засоби особистої гігієни, військове спорядження та виконати свою духовну місію у становленні миру в Україні.

Вітаємо Володимира Дмитровича з державною відзнакою. Бажаємо й надалі бути такою взірцевою, активною, вольовою людиною та духовнимнаставником.

За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.