Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Нагородили переможців!

Нагородили переможців!

Нагородили переможців!

26 грудня 2017 року співробітниками Національного природного парку «Мале Полісся (директор – Сасюк А.В., головний лісничий Більовський О.А., провідний науковий співробітник – Белінська М.М., старший науковий співробітник – Кратасюк Н.В. та фахівець з екологічної освіти – Лукащук Ю.О.) було проведено нагородження переможців конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет», який проводився НПП «Мале Полісся»у рамках Всеукраїнської акції «Збережи ялинку» в період з 01.12.2017р. по 20.12.2017 р.

Грамотами, подарунками і подяками за участь від НПП «Мале Полісся» були нагороджені переможці й учасники конкурсу навчальних закладів Ізяславщини та Славутчини.

Подяками, грамотами й подарунками відзначені найактивніші навчальні заклади: Славутський НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» (директор Зайонц І.М.); НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст., гімназія» м. Славути (директор Мулярець Л.Г.); Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 (директор Палій О.Є.); НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст. (директор Владімірова С.В.).

Крім того, були передані нагороди для переможців та учасників нашого конкурсу до Відділів освіти, молоді та спорту Ізяславської і Славутської РДА, а також для освітніх навчальних закладів об'єднаних територіальних громад Берездівської та Ганнопільської сільських рад Славутського району.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний адміністраціям та педагогічним колективам навчальних закладів регіону за активну участь у творчих й мистецьких конкурсах та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Напередодні новорічних свят, користуючись нагодою, Національний природний парк «Мале Полісся» сердечно вітає усіх із Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

18
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.