Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Надійний тил!

Надійний тил!

Поки наші чоловіки захищають нас і нашу країну у лавах Збройних Сил України та Територіальної оборони, ми повинні стати для них надійним тилом.

Ворог хотів нас розділити, але об'єднав нас, і зробив тільки сильнішими. Наше місто неабияк згуртувалося для допомоги нашим хлопцям та біженцям.

В Ізяславській міській територіальній громаді створено пункт прийому переселенців, котрий знаходиться в приміщенні Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи (м.Ізяслав, вул.Вокзальна, буд. 11). Координатор пункту Надія, т. 096-953-56-19. Є потреба у матрацах, ковдрах, подушках, постільної білизни, рушників, засобів гігієни. Також продовжується прийом речей повсякденного вжитку, одягу, їжі, одноразового посуду, бутельованої води тощо.

Не залишаємося байдужими.

Графік роботи пункту: з 8.00 до 21.00.

Заступник міського голови Олеся Володимирівна повідомляє, що на сьогодні у пункті проживає лише одна людина.

Скільки саме переселенців очікують в Ізяславській міській територіальній громаді, поки невідомо. Проте повідомляється, що близько 295 осіб проживає у осіб, які надали прихисток біженцям.Тому в оперативному штабі Ізяславської міської ради сформовано список осіб, які готові надати прихисток для біженців.

Формування вищезгаданого списку триває й надалі. Усім бажаючим мешканцям нашої громади, які готові прийняти громадян і надати тимчасовий притулок для людей, слід подати інформацію про кількість людей (сімей, дітей, жінок, чоловіків) та на який період готові взяти їх на проживання.

Також діє волонтерський штаб за адресою вул. Грушевського, 5. Містяни зносять туди все необхідне. Також такий пункт діє в церкві села Клубівка. Крім того, мешканці села плетуть маскувальні сітки. Все це передають на Шепетівку та Хмельницький.

Сергій Шлегель зазначає, що «на сьогодні сформовано роту територіальної оборони, патрулюються вулиці, і поки що у нас все добре». Біженці, які наразі проживають на території Ізяслава пропонують свою допомогу у захисті міста.

«Де бачимо можливість залучити їх — ми це робимо. Вони також долучаються до патрулювання вулиць, слідкують за порядком та спостерігають, щоб не було мародерства та порушення громадського порядку», — Сергій Шлегель.

Для Клубівського старостинського округу надійшла гуманітарна допомога для біженців від родини відомого футболіста Дмитра Чигринського. Серед речей є ковдри, подушки, постільна білизна, рушники. Допомога буде надаватись в першу чергу тим, хто поселився у «пусті» хати.

Крім того, люди, які змушені були тікати від війни активно розбирають речі в Будинку культури села Клубівка. Речі туди приносять небайдужі мешканці села, а також привозять допомогу з Хмельницького.

Сьогодні Україну підтримує весь світ! Справжні друзі пізнаються в біді… У такий важкий час неабияку підтримку і допомогу нам надає Польща. Польські діти передали волонтерами малюнки для наших військових у Шепетівці. На них зображені український та польський прапори, а також слова підтримки.

Аліна Ріжко

86
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.