Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Набирає обертів літня оздоровча кампанія в дитячих таборах Ізяславщини

Набирає обертів літня оздоровча кампанія в дитячих таборах Ізяславщини

З кожним днем набирає все більших обертів літня оздоровча кампанія в дитячих оздоровчих таборах, що діють на базі ряду закладів освіти району.

Так вихованці наметового табору «Січ» продовжили вишкіл за програмою дитячо-юнацької патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Зокрема виховниками табору для дітей було проведено етап «Відун». Він включав вікторину, квест «Пошуки козацьких сувоїв», інші цікаві пізнавальні завдання. Напружена боротьба роїв за козацький прапор тривала під час теренової гри. А ще були майстер-класи з козацького поєдинку, змагання та розваги. Юні рибалки встигли наловити риби для козацької юшки.

Як завжди цікавою та змістовною є програма роботи дитячого табору «Світанок», що діє на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Ліцей» ім.О.Кушнірука. Цьогоріч в таборі організовано відпочинок для 175 дітей із 1-8 класів, які об'єднались у 8 загонів – «Кока-Кола», «Сімейка», «Оба-на», 2 «Веселки», «Капітошка», «M&M's», «Веселі гномики». З ними займаються вчителі-вихователі, кухарі готують смачні сніданки та обіди. До організації змістовного дозвілля залучаються також працівники Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» та Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи.

В таборі вже відбувся тематичний ДЕНЬ КАЗКИ та свято відкриття табірної зміни. Казковий світ створили для них працівники районного будинку творчості. Діти брали участь в казкових змаганнях та із задоволенням подивились лялькову виставу. Також вихованцітабори завітали до спортивного комплексу ДЮСШ, де їх чекали тренери з цікавими пропозиціями.


За матеріаламивідділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

82
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.