Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Наближається свято Великдень, але цього року він не буде таким як завжди. Яким правилам слідувати?

Наближається свято Великдень, але цього року він не буде таким як завжди. Яким правилам слідувати?

Наближається одне з найважливіших свят для християн – Воскресіння Христове. Католики та православні відзначать Великдень 2022 року у квітні з різницею у тиждень. Цього року не всі зможуть дозволити собі пишне святкування та й у колі родини через воєнні події на території України.

Загалом якихось докорінних змін проведення найбільшого свята – Світлого Христового Воскресіння (за Григоріанським та Юліанським календарем) на Ізяславщині – не передбачається. Принаймні, з огляду на поточну фазу війни. У храмах Ізяславської громади звершуватимуться святкові Богослужіння. Священнослужителі незабаром сповістять своїх прихожан про графіки Великодніх богослужінь.

Проте у пасхальну ніч комендантська година (з 15 квітня з 23:00 год до 05:00 год.) діятиме на території всієї області, зокрема Ізяславщини. Тож прихожанам, які планують перебувати у церкві протягом усієї нічної молебні або в іншому населеному пункті, рекомендовано прибути до релігійної установи чи до пункту призначення до 23:00 год.

У разі виникнення повітряної тривоги необхідно буде перейти до найближчих укриттів. Будь-яке інше безпідставне перебування на вулицях та в громадських місцях вважатиметься порушенням комендантської години.

При собі обов'язково необхідно мати посвідчення особи і з розумінням поставитись до можливих перевірок документів працівниками поліції чи добровольчих формувань. Також зберігатимуться й інші заходи безпеки: не скупчуватись масово, бути пильними і повідомляти правоохоронцям про підозрілих осіб тощо.

225
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.