Стоматологія
Друк на футболках і чашках

НАБІР ІНТЕРАКТИВНИХ КАРТОК «УКРАЇНА В РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ (1939–1945)»

НАБІР ІНТЕРАКТИВНИХ КАРТОК «УКРАЇНА В РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ (1939–1945)»

НАБІР ІНТЕРАКТИВНИХ КАРТОК «УКРАЇНА В РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ (1939–1945)»

Український інститут національної пам'яті до Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні підготував набір карток «Україна в роки Другої світової війни (1939–1945)». Він призначений для використання в освітньому просторі.

Картки містять інформацію про Україну часів Другої світової війни. Про ціну, яку заплатили українці в боротьбі з нацизмом, перебуваючи не тільки в Червоній армії, а й у лавах Об'єднаних Націй. Матеріали розкривають тему злочинів проти людяності обох тоталітарних систем – сталінської комуністичної та гітлерівської нацистської. Також йдеться про Український визвольний рух, тактику «випаленої землі», остарбайтерів, Голокост та інше.

Листівки мають сучасну інтерактивну форму – доповнені QR кодами, а також звуковим рядом (голос за кадром – журналіста, радіоведучого Василя Шандро). Це сприятиме кращому розумінню, засвоєнню та запам'ятовуванню інформації про український вимір Другої світової.

В умовах сучасної інформаційної агресії особливо гостро стоїть питання унеможливити спекулювання фактами історичного минулого. Зокрема, тема Другої світової донині залишається чи не найбільш дражливою в нашому суспільстві. Історична пам'ять українців про ту війну досі не позбавлена ідеологічних нашарувань і радянських міфів. Вона є полем боротьби не тільки за минуле, а й майбутнє.

Переконані, від того, наскільки молоде покоління знатиме історичне минуле, залежатиме його патріотизм, національна самосвідомість та активна громадянська позиція.

Завантажити набір карток у якості для друку (pdf) можна тут

Завантажити набір карток зі звуком (формат з mp3) тут

Завантажити набір карток у повному обсязі тут

Футляр для карток тут

За матеріалами Українського інституту національної пам'яті


93
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.