Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Водохреща ізяславчани купалися в Горині

На Водохреща ізяславчани купалися в Горині

19 січня в Ізяславі на території міського пляжу на річці Горинь за старою традицією відбулося святкове Йорданське водосвяття. Чин великого освячення здійснив благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної церкви Київський патріархат, настоятель храму св.вмч. та цл. Пантелеймона митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук. Вітаючи людей зі святом, отець Володимир виголосив проповідь, у якій розкрив зміст та значення події Хрещення Господнього і Богоявлення для кожного християнина. Відзначив важливість такого дійства, адже в цей день ми всі являємося сопричасниками Йорданських подій та очевидцями духовного переродження в Таїнстві Хрещення. «Свяченою водою обновляється наша земля, зцілюються душа і тіло кожного християнин» – наголосив священик. Також священнослужитель підніс молитви за мир в Україні.

Громада міста та його гості зібралася на березі Горині, адже після освячення води було чимало бажаючих скупатися. Доволі холодна погодана заваді не стала для бажаючих чоловіків та жінок, молодих та старших за віком людей, хлопців та дівчат.

ЗаЙорданським купанням спостерігало чимало жителів міста та гостей району. Серед спостерігаючих були голова районної державної адміністрації Борис Яцков та Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг. Жорстких правил, як треба купатися на Водохреща, немає. Але, як правило, купанням є триразове занурення у воду з головою.

Разом із тим і ті, хто скупався, і ті, хто були присутні, змогли скуштувати смачного козацького кулешу та юшки, яку запропонували члени районної громадської організації «Ізяславське козацьке товариство».

За безпекою на воді стежили місцеві рятувальники.

В.Кучерук

izadm.gov.ua

1372
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.