Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На території Хмельниччини заборонено проведення масових заходів

На території Хмельниччини заборонено проведення масових заходів

На території Хмельницької області відтепер не можна проводити масових заходів. Відповідний наказ від 14 вересня 2022 року (№ 368/474/2022-нс) підписали начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій та начальник Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Возний.

Відтак, заборонено проведення:

  • мирних зборів;
  • мітингів;
  • походів і демонстрацій;
  • інших масових заходів

Проте заборона не поширюється на:

— релігійні заходи у приміщенні культових споруд та прилеглих до них територій (за умови забезпечення можливості укриття усіх учасників на випадок оголошення про загрозу виникнення небезпечних ситуацій, зокрема отримання сигналу «Повітряна тривога»);

— проведення поховальних ритуалів;

— заходів, пов’язаних із вшануванням загиблих у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Якщо ж таки необхідно провести масовий захід, то слід отримати дозвіл від Ради оборони (начальник Шепетівської районної військової адміністраціїне пізніше 10-денного терміну до дати його проведення, має направити обгрунтовані звернення до Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної військової адміністрації з метою його подальшого розгляду на засіданні Ради оборони).

212
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.