Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На річці Горинь упіймали браконьєра, котрий наловив риби сітками на 350 тисяч гривень

На річці Горинь упіймали браконьєра, котрий наловив риби сітками на 350 тисяч гривень

У період нересту такі недобросовісні рибалки наносять значної шкоди довкіллю.

Поліцейські Шепетівщини упіймали на річці Горинь браконьєра, котрий завдав збитків довкіллю майже на 350 тисяч гривень. Про це повідомляє пресслужба поліції району.

Повідомляється, що улов порушника — 217 рибин, переважно карасі, декілька пліток та окунів.

«Нагадаємо, що триває період нересту риби. Незважаючи на це, поліцейські Шепетівщини мало не щодня виявляють браконьєрів. Особливо привабливою для них є річка Горинь, де зустрічаються цінні промислові види риб, у тому числі такі, що зникають та занесені до Червоної книги України», — розповідають поліцейські.

Днями правоохоронці виявили недобросовісного рибалку в селі Дібровка, що на Ізяславщині. А вже сьогодні, 28 квітня о 6.40 годині, на тому ж «рибному» місці поліцейські знову натрапили на браконьєра. Чоловік за допомогою чотирьох сіток ловив рибу.

«Знаряддя лову та рибу поліцейські вилучили. Традиційно, увесь улов порушника дістався людям поважного віку, котрі проживають в Будинку Милосердя у селі Ліщани, що на Ізяславщині», — додають у поліції.

За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 Критмінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Санкція статті статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі до трьох років.

Сайт "Є"

497
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.