Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На реалізацію проекту "Доступні ліки" в Ізяславському районі передбачено 583 тис. грн.

На реалізацію проекту "Доступні ліки" в Ізяславському районі передбачено 583 тис. грн.

На реалізацію проекту «Доступні ліки» в Ізяславському районі передбачено 583 тис. грн.

Як відомо, з 1 квітня в Україні стартувала програма «Доступні ліки», яка передбачає адресне відшкодування державою вартості ліків для хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму й цукровий діабет II типу.

Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило повний реєстр ліків-учасників програми «Доступні ліки», зі списком яких можна ознайомитись на сайті відомства.

Цього року для Ізяславського району на реалізацію проекту «Доступні ліки» передбачено 583,0 тис.грн. як субвенція районному бюджету з Державного бюджету. Про це зазначив начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель під час робочої зустрічі із керівниками аптечних закладів Ізяславщини, яку 24 квітня провів заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко. Сергій Володимирович зокрема наголосив, що кошти розподілялися між територіями області в залежності від чисельності населення, котре проживає тут.

Головний лікар Ізяславського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сергій Літвінчук також наголосив, що право виписувати рецепти мають виключно лікарі центру первинної медико-санітарної допомоги.

У ході наради Володимир Левченко наголосив на проведенні всього комплексу робіт працівниками аптечних закладів району, які беруть участь у проекті, для забезпечення закладів повним переліком медичних закладів, визначених Міністерством охорони здоров´я України.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.